Logotyp

Vingåker

Mikael Mählqvist

Platschef, ansvarig på huvudkontoret.
Tel 0151-51 81 51
mikael@mahlqvist.se

 

Johan Eriksson

Verkmästare. Service, kundkontakt och tar hand om våra VVS-montörer.
Tel 0151-51 81 52
johan@mahlqvist.se

 

Helena Mählqvist

Redovisning samt behjälplig på övriga områden på administration.
Tel 0151-51 81 58
helena@mahlqvist.se

 

Magnus Lithander

Butiks- och inköpsansvarig samt prissättning av faktureringsunderlag.
Tel 0151-51 81 54
magnus@mahlqvist.se

 

Britta Hellström

Löner, kund- och leverantörsreskontra.
Tel 0151-51 81 56
britta@mahlqvist.se

 

Mats Karlsson

Kalkylator.
Tel 0151-51 81 59
mats@mahlqvist.se